Helsingfors

Verksamhetsställe

Kontor

Helsingfors

Kornettvägen (Kornetintie) 3
00380 Helsingfors
Finland

Kontaktpersoner

Sami Nissinen

Affärsdirektör

ENERGITJÄNSTER

sami.nissinen@fimpec.com

+358 40 348 5401

Mikko Turunen

Vd, Fimpec PMO Oy
Direktör, Projektledningstjänster

PROJEKTLEDNINGSTJÄNSTER

mikko.turunen@fimpec.com

+358 040 844 7566

Panu Rahikka

Verkställande direktör,
Fimpec Consulting Oy

KONSULTTJÄNSTER

panu.rahikka@fimpec.com

+358 44 090 4266

Ana Reinbold

Projekteringschef

PROJEKTLEDNINGSTJÄNSTER

ana.reinbold@fimpec.com

+358 (0) 44 780 5733

Esa Kunnassaari

Operativ direktör,
Projekttjänster, Helsingfors

PROJEKTLEDNINGSTJÄNSTER

esa.kunnassaari@fimpec.com

+358 400 702 621

Juha Korteniemi

Direktör, projektledningstjänster,
försäljning, norra skandinavien

PROJEKTLEDNINGSTJÄNSTER

juha.korteniemi@fimpec.com

+358 40 500 0301

Ville Kirjonen

Ledande konsult, energi

KONSULTTJÄNSTER

ville.kirjonen@fimpec.com

+358 400 442 109

Luis Rudolphy

Försäljningschef,
Internationella försäljning

FIMPEC GROUP

luis.rudolphy@fimpec.com

+358 40 197 2323

Mika Ilmonen

Projekteringschef, Energi,
El, Automation

ENERGITJÄNSTER

mika.ilmonen@fimpec.com

+358 45 145 9331

Susanna Vähäsarja

Operativ och utvecklingsdirektör

ENERGITJÄNSTER

susanna.vahasarja@fimpec.com

+358 40 348 5664

Teemu Rönkkönen

Försäljningschef, Fastigheter och BIM

PROJEKTLEDNINGSTJÄNSTER

teemu.ronkkonen@fimpec.com

+358 400 903 723